Markkinointi on oppimista. Autamme asiakkaitamme hyödyntämään markkinointia tehokkaammin liiketoimintansa tukena. Tällä asenteella olemme toimineet vuodesta 2001 lähtien.

Hyvä ryhmähenki, huonot puujalkavitsit ja kanavalaisten laaja-alainen kokemus mahdollistavat useita näkemyksiä ja auttavat löytämään asiakkaille toimivia markkinoinnin ratkaisuja.

Ollaan yhteydessä!

Tomi Lindroos
Toimitusjohtaja, AD

045 679 2261
tomi@kanava.to

Harri Kujala
Account Manager

050 433 7943
harri@kanava.to

Jiipee Kulmala
Copywriter

jiipee@kanava.to

Ville Laasonen
Junior AD

050 348 2775
ville@kanava.to

Elina Vähä-Mäkilä
Web Designer

050 430 2156
elina@kanava.to

Lauri Lehtonen
Digital Planner

0400 788 322
lauri@kanava.to

Vesa-Matti Virolainen
Ohjelmistokehittäjä

vesa-matti@kanava.to

Heikki Pals
Ohjelmistokehittäjä

050 565 8499
heikki@kanava.to

Kalle Lehtonen
Ohjelmistokehittäjä

kalle@kanava.to

Anni Kerttula
Content Planner

anni@kanava.to

Mika Helemäki
Ad

mika@kanava.to